Dobrovolníci pokřtili svou knihu

Publikováno 18. 12. 2022 | Tereza Cimburková

Velká akce plná dobrovolníků se konala v sobotu 17. prosince 2022. Je to možná i díky Vám, kteří jste před půl rokem četli o knize, plné pohádek od dobrovolníků z řad autorů. Kniha byla dostatečně podpořena a vyšla nakonec dokonce už v prosinci oproti očekávanému únoru! Rodiny postižených dětí tak získali dříve nejen finanční podporu, ale i knihu se svým hrdinou. 

Dobrovolníci pokřtili svou knihu

 

O akci jsme psali před půl rokem, připomenout si ji můžete zde: 

https://www.dobrovolnik.cz/rozhovory-reportaze/vyjimecne-deti-dobrovolnici

Kniha radostně vyšla a autorka projektu Mariana uspořádala křest, který proběhl v Modřanech, kmotrou se stala Petra Hřebíčková. 

Došlo i na čtení jedné z 66 pohádek, a to na přání přímo přítomné hrdinky. Těch bylo na křtu přítomno také mnoho, ačkoliv cesta z celé republiky musela být pro mnohé velmi náročná. Přesto byl jejich počet úctyhodný. Stejně jako autorů, kterých dorazila také spousta, ač to pořád nebyli všichni - celkově jich bylo totiž na šedesát! Pokud chcete knížku také pořídit, ještě je to možné (viz. níže) a úžasné je, že veškerý výtěžek jde na účet rodin s postiženým dítětem - hrdinou pohádky. Je krásné vidět, kolik lidí si je ochotno pomáhat, vidět, že hrdinové nejsou jen pohádkové i reálné děti, ale hlavně jejich rodiče či prarodiče. 

 

Objednat si knížku můžete TADY

Nebo můžete napsat zprávu o info sem