Podpořte nás

Partnerské společnosti

Nadace ČEZ
ADRA ČR
Logo INEX-SDA
JCDecaux
Logo Nadace Vodafone
Logo Tamjdem

Proč potřebujeme vaši pomoc?

Dobrovolník.cz pomáhá dobrovolníkům, organizacím občanské společnosti i jednotlivcům, kteří potřebují pomoc dobrovolníků. Provoz portálu vyžaduje nejen veliké pracovní nasazení, ale také finance. Jen díky Vaší podpoře můžeme pomoci najít stovky dobrovolníků měsíčně a zajistit tak start či pokračování mnoha skvělých a prospěšných projektů.

 
 

Co s vaší pomocí zajišťujeme?

  • Technickou správu webu Dobrovolník.cz
  • Provoz webu i fyzických prostor pro Tým Dobrovolník.cz
  • Podporu redakční rady, která přináší inspiraci ze světa dobrovolnictví
  • Šíření myšlenky dobrovolnictví a propagaci dobrovolnických příležitostí
 
 

Platba platební kartou

Platba platební kartou je pohodlná, rychlá a bezpečná. Můžete přispět jednorázově nebo se stát pravidelným dárcem. Pro darování kartou používáme službu Darujme.cz.

Platba bankovním převodem

Bankovní převod na náš sbírkový účet: 2900340966/2010. Velmi rádi Vám připravíme i potvrzení o daru pro Vaše daňové záležitosti :-)

Dobrovolnická pomoc

Jako dobrovolník nám můžete pomoci v těchto oblastech: IT a technická správa, komunikace a PR, grafické práce, redakční činnost, fundraising, překlady z anglického jazyka, ale i jiných řečí, apod. Napište nám na info@dobrovolnik.cz, co by Vás nejvíce lákalo.

Další možnosti

Nákup přes Givt.cz

Potřebujete si něco koupit online? I tak nám můžete pomoci! Podpořte nás díky nákupu přes Givt.cz

Věcný dar

Jsme tým lidí, kteří se často potkávají a rádi kolem sebe vytváří sítě. Věcné dary pomohou zlepšení našeho zázemí. Máte nápad na to, co byste nám chtěli darovat? Napište ho na info@dobrovolnik.cz. Příkladem mohou být kancelářské potřeby, tisk materiálů, občerstvení, vybavení kanceláře a další.