VÍKENDOFFKA V KRKONOŠÍCH

Publikováno 7. 11. 2021 | Tamjdem

19. 11. 2021 – 21. 11. 2021

Ruku na srdce… nemáš pocit, že tě teď mají ty naše chytré černé skříňky  v hrsti víc než kdy dřív? Dopřáváš si pravidelný digitální detox? Možná máš na offline dny slabou vůli, možná jsi to ještě nevyzkoušel/a. 

Pokud chceš proŽÍT víkend v absolutní přítomnosti, dopřát si čas jen a jen pro sebe a ještě k tomu se něco naučit a poznat nové přátele, tak je VíkendOFFka pro tebe to pravé ořechové.

Buď na chvíli nedostupný/á. Vypni telefon a dobij pro jednou místo jeho baterek ty svoje. Pojeď s námi strávit víkend do přírody. Užij si ho bez spojení, ale ve spojení – se sebou samým a bezva partou podobně naladěných lidí na naší VíkendOFFce v Krkonoších.

VÍKENDOFFKA V KRKONOŠÍCH

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

Pustíš na chvíli z hlavy všechny povinnosti a věnuješ tenhle víkend jenom sobě. (kdy naposledy si něco takového udělal/a?) Budeš mít prostor se místo nad všemi svými „musím“ zamyslet nad svými „chci“, vyzkoušíš si mindfulness techniky a taky si odvezeš spoustu společných zážitků ze skupinových aktivit a her.

VÍKENDEM TĚ PROVEDE LEKTORKA MONIKA

Dobrodružná duše, která stopovala Evropou a donedávna byla naší skvělou koordinátorkou všech dobrovolnických akcí. Monika vystudovala Marketingové komunikace na Univerzitě Tomáše Bati a Andragogiku v Olomouci. Je to ale především kreativní bytost, kterou baví psát, hrát, fotit a vůbec cokoliv, do čeho může vložit kus svojí tvořivosti. Ve volném čase píše blog a nahrává podcasty. A všechny aktivity průběžně prokládá tancem.

CO JE ZAHRNUTO V CENĚ?

  • ubytování na 2 noci v krásném prostředí Krkonoš,
  • plná penze (počínaje páteční večeří a konče nedělním obědem),
  • mindfulness aktivity a hry, výlet do okolí,
  • finanční podpora neziskovky Tamjdem a SEVER,
  • organizace akce,plno zábavy, nové kontakty, odpočinutí si od městského shonu a online světa, prima zážitky k nezaplacení.

Cestu si hradí každý sám. Můžeš se připojit ke skupinovému odjezdu i návratu. 

ÚČASTNICKÝ POPLATEK

Účastnický poplatek je 2.400Kč.

Uzavření přihlášek je týden před akcí, 12. 11.Jestliže chceš podpořit činnost organizace Tamjdem a máš možnost přispět více, můžeš svůj poplatek navýšit o libovolnou částku. Děkujeme.VÍCE INFORMACÍ A PŘIHLÁŠKU NALEZNEŠ ZDE 

DEJ NÁM VĚDĚT, ŽE DORAZÍŠ NA FACEBOOKOVÉ UDÁLOSTI
! :)