NAVIGÁTOR - workshop pro koordinátory dobrovolníků

Publikováno 18. 5. 2022 | Dobrovolnik.cz

Ukazovat cestu, může jen ten, který tu svou už našel. Workshop Navigátor je určen pro všechny a odevšad. Chceš-li být průvodcem pro své dobrovolníky a hledáš cestu. Připoj se na tři dny k nám. Slibujeme 3 dny, 3 lektorky a minimálně 3x více radosti ze své práce. 

NAVIGÁTOR - workshop pro koordinátory dobrovolníků

Pro koho je určen?

Pro všechny a odevšad. Ano opravdu pro každého zájemce o základní informace o dobrovolnictví. Nejen pro pracovnice a pracovníky v sociálních službách a jiné pomáhající profese. Ano bude přínosem i pro ty z vás, kteří se názvem pozice koordinátor nehonosíte, ale máte „jen“ na starost dobrovolníky např. komunitních projektech, při práci s dětmi, v ekologických hnutích apod.

Své si najdou ti začínající, kteří pracují v organizacích s dlouhou dobrovolnickou praxí, tak i pro ty, zkušenější, kteří chtějí svou práci posunout na vyšší úroveň. Každý bude mít možnost pracovat se svou reálnou potřebou.

Co si odnesete?

  • Vědomosti v pravou chvíli v tom akorát množství 
  • Osobní ukotvení v tématu od zkušených koučů
  • Výměna zkušeností v bezpečném prostředí 
  • odejdete s "mapou" vlastního dobrovolnického programu pod vedení zkušených koordinátorek/lektorek
  • parťáka do nepohody, který vám nedovolí se vzdát

„Hackněte“ si téma dobrovolnictví sami pro sebe, pojmenujte si, co je pro vás osobně při vaší práci opravdu důležité!

Kurz je akreditování u MPSV jako součást celoživotního vzdělávání pracovníků sociálních služeb. Výstupem z kurzů je osvědčení použitelné pro potřeby individuálních vzdělávacích plánů.

Časový plán: 3 denní v délce 24 hodin pro max. 16 účastníků.

Cena kurzu: 5 200,- Kč (cena zahrnuje vzdělávací materiály a malé občerstvení během kurzu). Kurz je díky akreditaci u MPSV osvobozen o DPH, cena kurzu je konečná. 

Nejbližší termín:  13. - 15. června 2022. Pokud nebude kurz možné konat prezenčně, máme již připravenou variantu on-line.

Místo: Klubovna Zelená, Zelená 14, Praha 6, 160 00

PŘIHLÁŠKA - ZDE