Křesadlo cena pro obyčejné lidi, kteří dělají neobyčejné věci

Publikováno 5. 3. 2020 | FOKUS Vysočina

Od poloviny února přijímáme nominace na ocenění Křesadlo 2019 za Havlíčkobrodský a Chotěbořský region. Cílem udělování Křesadla je především ocenění dobrovolníků, ale i rozšíření povědomí o dobrovolnictví i činnosti neziskových organizací.

Křesadlo cena pro obyčejné lidi, kteří dělají neobyčejné věci

Nominovat dobrovolníky může fyzická i právnická osoba. Jeden navrhovatel může zaslat libovolný počet nominací a nemusí úzce spolupracovat s dobrovolnickým centrem, nominovaný může pomáhat i neorganizovaně. Podmínkou je, aby navrhovaný vykonával v průběhu roku 2019 dobrovolnickou činnost na Havlíčkobrodsku a Chotěbořsku. 

Nominační formulář a pokyny k nominacím naleznete na webu www.fokusvysocina.cz v sekci Dobrovolnické centrum v regionu Havlíčkův Brod a Chotěboř. Nominace lze doručit elektronicky na e-mail dobrovolnicke.centrum@fokusvysocina.cz do 15. 3. 2020. Kontaktní osobou je Jana Valová, na kterou se můžete obracet s dotazy a zasílat jí nominace na výše uvedený e-mail.

Oceněného dobrovolníka vybírá komise, která bude složena z pěti členů - zástupců měst a dalších spolupracujících subjektů z našeho regionu. Slavnostní předávání ceny Křesadlo se uskuteční 16. dubna 2020 od 16 hodin v obřadní síni Radnice Havlíčkův Brod. Za Dobrovolnické centrum Fokus Vysočina Jana Valová.