Jarmark sociálních podniků

Publikováno 4. 5. 2022 | Tereza Cimburková

Pozvánka a výzva v jednom! Pozvánka pro ty, kteří se chtějí potěšit krásnými výrobky se sociální nadstavbou, pořídit budete moct mnoho originálních výrobků a dárků od mnoha sociálních podniků, takže koupí podpoříte dobrou věc. A výzva: můžete kromě toho i pomoci s asistencí minimálně u jednoho z prodejců a získat tím zajímavou zkušenost i z druhé strany. 

Jarmark sociálních podniků

Na akci jste zváni MPSV v rámci projektu Podpora sociálního podnikání v ČR.

Koná se ve středu 25. 5. 2022 od 9 – 18 hodin

na náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze 3. 

Bude toho mnoho: ručně malovaná keramika, zápisníky, mýdla, hračky, šperky, tašky, ponožky, květiny, jedlé dárky, slané i sladké pochutiny, káva, sirupy, cider a další kvalitní výrobky sociálních podniků, jmenovitě: 1. Valašská dílna s.r.o., Ben Becalel, komunitní a výrobní družstvo, BOK & LK s.r.o., Celesta Praha, z.ú., Cider Bohemia s.r.o., Comeback Charity shop, DecorEn s.r.o., Dobrodílo s.r.o., Dobroty s příběhem s.r.o., Domov sv.Anežky o.p.s., ENVIRA, o.p.s., Etincelle, Fair & Bio obchod, FOVY s.r.o., Hračkotéka s.r.o., Lemanta s.r.o., MedoonSilesia s.r.o., Meryup, MYJÓMI družstvo invalidů, Náruč, z.s., Nízkoprahová dílna Metráž, Pro-Charitu s.r.o., SEMiTAM s.r.o. a další

A právě třeba třeba sociální podnik DecorEn by uvítal Vaši pomoc. Více o tomto novém podniku jsme psali ZDE. Můžete-li třeba i na část dne pomoci v rámci jarmarku, ozvěte se na telefon 731948175. Pokud Vás zaujal další podnik, zkuste se mu jako zájemci o dobrovolnictví ozvat osobně, je pravděpodobné, že budou za Vaši pomoc taky rádi.