Zúčastněte se podzimního vzdělávacího programu JAK NA SPOLUPRÁCI S DOBROVOLNÍKY a naberte nový vítr do plachet!

Publikováno 21. 6. 2023 | Tamjdem

Zapojujete ve své neziskovce dobrovolníky do manuální práce? Rádi objevujete nové možnosti, inspirujete se od zkušenějších a máte chuť posunout spolupráci s dobrovolníky o kus dál?

Zúčastněte se podzimního vzdělávacího programu JAK NA SPOLUPRÁCI S DOBROVOLNÍKY a naberte nový vítr do plachet!

INSPIRUJTE SE NA 5 ZAJÍMAVÝCH WORKSHOPECH

Získejte v dobrovolnících dlouholeté parťáky a ambasadory, budujte pevné vztahy s místní komunitou, navázejte partnerství s regionálními firmami a realizujte dobrovolnické brigády s lehkostí a radostí. Staňte se místem, kam se dobrovolníci rádi vrací.

Ať už do práce zapojujete lidi regionu, školní či firemní týmy, skupiny skrze různé zprostředkovávající organizace, čeká na vás spousta inspirace a praktických tipů.

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost potkat se s kolegy z různých neziskových organizací nad stejným tématem. 

CO VÁS ČEKÁ? WORKSHOPY NAŽIVO I ON-LINE NA TÉMATA:

  • kde dobrovolníky hledat, jak je oslovit a motivovat k dlouhodobému zapojení;

  • jak naplánovat a realizovat kvalitní dobrovolnickou akci;

  • kde na ni sehnat finance a potřebný materiál;

  • jak zapojovat lidi z regionu a budovat dobré vztahy s místní komunitou;

  • jak měřit přínos dobrovolnické pomoci a jak ho komunikovat;

  • a další…

JAK TO BUDE PROBÍHAT?

V průběhu září a října 2023 se uskuteční 5 workshopů, některé on-line a některé osobně na půdě některé z neziskových organizací. Workshopy budou zdarma a jejich kapacita omezená. Detaily k jednotlivým workshopům včetně termínů již brzy upřesníme. Odebírejte newsletter pro neziskovky a buďte v obraze.

Kromě samotných workshopů se můžete těšit na praktické manuály, příklady dobré praxe, checklisty a další materiály, které vám usnadní plánování, realizaci i zajištění vašich dobrovolnických akcí.

PROČ S TAMJDEMEM? 

Jako Tamjdem, o.p.s. desátým rokem propojujeme svět českých neziskovek s veřejností skrze jednodenní, víkendové i vícedenní dobrovolnické akce. Díky podpoře Nadace OSF jsme se rozhodli sdílet své knowhow a pomoci tak co nejvíce neziskovkovým organizacím v samostatné a kvalitní spolupráci s dobrovolníky.

Zaujala vás pozvánka k podzimnímu programu? Přihlaste se k odběru měsíčníku pro neziskovky, ve kterém se brzy dozvíte detaily programu a dostanete možnost se přednostně přihlásit.