Zlaté srdce pro farmu

Publikováno 5. 4. 2024 | Thomas Aligher
Budeme rádi za pomoc dobrovolníků, kteří umějí přidat ruku k dílu a společně vytvoříme nádherné místo pro návštěvníky.
Platná
Zlaté srdce pro farmu
Proč využít tuto příležitost: 
Po dobu celé akce se zde bude natáčet dokumentární film " MY Z FARMY" , chceme dokázat, že jsou mezi námi lidé, kteří pomáhají rádi a společně dokážeme víc.
Každý pomocník dle svých schopností může získat voucher do jezdecké školy na zkoušku.
Společně zažijeme legraci a především se navzájem poznáme a vzniknou nová přátelství v přírodě.,
Společně vybudujeme nádherné místo pro návštěvníky i zvířata.
Jak dobrovolník pomůže: 
Stačí se ozvat každý den pondělí až neděle mezi 19:00-21:00 ( nejpozději do 30.4.2024 ) na telefonní číslo 776 877 078 a společně nalezneme vhodný den o některém víkendu v květnu či červnu 2024, kdy se společně potkáme přímo na farmě.
Pokud miluješ zvířata a chceš přidat ruku k dílu při úpravě prostoru pro zvířátka, tak se na tebe moc těšíme.
Úklid, sekání, hrabání, pomoc se zvířaty a jejich krmení či vyčištění.
Každá ruka bude obrovským přínosem a každé dobré srdce přinese nové kamarádství.

ZLATÉ SRDCE PRO FARMU, je projektem kdy chceme společně podpořit člověka, který své srdce předal zvířatům na farmě, především koním a opravdu pomoc potřebuje. Zvládnout tak velikou farmu uklidit, pokrmit všechna zvířata a přitom se věnovat jak mladým jezdcům, tak handycapovaným je opravdu velká řehole. Když se ale naleznou další lidé se srdcem na dlani, kteří milují zvířata a jeden či dva dny o víkendu dokážou manuálně pomoci, tak věříme, že nic není nemožné. 

Po celou dobu projektu, který odstartuje 11.5.2024 a bude ukončený zhruba 30.6.2024 se budeme snažit vytvořit dokument, který dokáže, co všechno umí velké lidské srdce a láska ke zvířatům. Pokud vám tedy nebude vadit dusot kopyt koní, volně běhající králík, oslíkové, kozy, beránci , kohouti, kachny, slepice a další zvířecí kamarádi a všem nabídnete svou dobrovolnou pomoc, tak už teď se těšíme právě na vaše zavolání každý den mezi 19-21h na telefon : 776 877 078   je možné se ozvat nejpozději do 30.4.2024 , a společně si domluvíme vhodný den a nebo i klidně více dnů o víkendech v květnu a červnu 2024. Společně si užijeme poznávání nových kamarádů, opečeme si také buřty a užijeme si dny v přírodě a bude to celé paráda a především obrovské překvapení pro našeho majitele pana Jirku, kterému tím moc pomůžeme.