SWAP 2022: První udržitelný obchoďák podruhé

Publikováno 19. 9. 2022 | SWAP Prague, z.s.
SWAP je úžasná příležitost, jak zažít cirkulární ekonomiku v praxi a nasát atmosféru naší komunity.
Platná
SWAP 2022: První udržitelný obchoďák podruhé
Proč využít tuto příležitost: 
Vyzkoušíte si cirkulární ekonomiku v praxi.
Stanete se spolutvůrcem změny spotřebních návyků směrem k udržitelnosti
Budete se moci zúčastnit bohatého doprovodného programu s tematikou udržitelnosti, lokálnosti a sezenosti.
Jak dobrovolník pomůže: 
Vašim úkolem bude věšení oblečení na ramínka, vážení, třídění, roznášení oblečení a věcí po prostoru a udržování pořádku a příjmné atmosféry v prostoru.
Swapy pořádáme pravidelně během roku v různých lokalitách a budeme rádi za dlouhodobou spolupráci. Můžete ovšem přijít pomoct i jednorázově a nasát skvělou atmosféru naší komunity.

Týdenní interaktivní zážitková kulturní akce Swap komunitního charakteru s širokým doprovodným programem alias "První udržitelný obchoďák podruhé" navazuje na úspěšnou akci "První Udržitelný obchoďák", která proběhla v září 2021 a navštívilo ji přes 3000 účastníků. Občané budou přinášet věci, které jim už neslouží a naopak si budou moci odnést, co potřebují a využijí. Aktivně se tak zapojí a vyzkouší si principy cirkulární ekonomiky v praxi. Vašim úkolem bude věšení oblečení na ramínka, vážení, třídění, roznášení oblečení a věcí po prostoru a udržování pořádku a příjmné atmosféry v prostoru. Swapy pořádáme pravidelně během roku v různých lokalitách a budeme rádi za dlouhodobou spolupráci. Můžete ovšem přijít pomoct i jednorázově a nasát skvělou atmosféru naší komunity. Swapy pořádáme pravidelně během roku v různých lokalitách a budeme rádi za dlouhodobou spolupráci. Můžete ovšem přijít pomoct i jednorázově a nasát skvělou atmosféru naší komunity.

Akce se zúčastní i naši stálí dobrovolníci, kteří vám rádi poradí v případě potřeby. Vybrat si můžete kterýkoliv den, případně více dní. Detaily akce si můžete prohlédnout zde: https://www.facebook.com/events/1733714726997702

Stačí mít pohodlné boty a úsměv na tváři, vše ostatní zajistíme. Těšíme se na vás!