Sociální kontakt s onkologickými pacienty u dobré kávy

Publikováno 15. 3. 2022 | Nadační fond Pavla Novotného
Blížíme se k realizaci Kavárny Života ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze. Hledáme dobrovolníky, kteří by se chtěli zapojit do této sociální služby, nad šálkem dobré kávy, která je věnována onkologickým pacientům.
Platná
Sociální kontakt s onkologickými pacienty u dobré kávy
Proč využít tuto příležitost: 
Máte-li chuť pomáhat, protože jste sami byli onkologickým pacientem, nebo máte prostě jen chuť a srdce rozdávat pomoc...rádi Vás mezi sebou přijmeme. Lékaři, personál a všichni odvádějí skvělou práci a snaží se vracet tyto pacienty zpět do života.
Jak dobrovolník pomůže: 
Odvézt třeba na chvíli pozornost od zákeřné nemoci nebo naopak je vyslechnout, podpořit...protože mnohdy prochází "strachy" nebo mají myšlenky, s kterými se neumí nikomu z blízkých svěřit.

Milí přátelé,

blížíme se k realizaci Kavárny Života ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze. Hledáme dobrovolníky, kteří by se chtěli zapojit do této sociální služby, která je věnována onkologickým pacientům.

Nad šálkem dobré kávy zpříjemnit pobyt pacientům, popovídat si s nimi, být s nimi v sociálním kontaktu. Odvézt třeba na chvíli pozornost od zákeřné nemoci nebo naopak je vyslechnout, podpořit...protože mnohdy prochází "strachy" nebo mají myšlenky, s kterými se neumí nikomu z blízkých svěřit. Prostě, aby třeba u denních chemoterapií nebyli sami a měli tu těžkou chvíli příjemnější. Bližší informace Vám rádi poskytneme. Máte-li chuť pomáhat, protože jste sami byli onkologickým pacientem, nebo máte prostě jen chuť a srdce rozdávat pomoc...rádi Vás mezi sebou přijmeme.

Kontakt: martin.visnar@nfpavlanovotneho.cz, 792 300 547 nebo nově pro Prahu martina.vrublova@seznam.cz, 732 399 729

Lékaři, personál a všichni odvádějí neskutečně skvělou práci a snaží se vracet tyto pacienty zpět do života a my jim v tom můžeme pomoci!