Roztáčej s námi kola naplno!

Publikováno 20. 10. 2021 | Michaela Arientová, Fundraiser
Hledáme dobrovolníky, kteří se nebojí spolupráce na projektech začleňování vozíčkářů zpět do života.
Platná
Roztáčej s námi kola naplno!
Proč využít tuto příležitost: 
Smysluplná práce
Práce v příjemném kolektivu
Stanete se součástí týmu a můžete se účastnit všech akcí ParaCENTRA Fenix
Jak dobrovolník pomůže: 
Šíření povědomí o ParaCENTRU Fenix
Prodej rukodělných výrobků našich klientů

ParaCENTRUM Fenix v duchu svého motta „Roztáčíme život naplno“ pomáhá lidem po poškození míchy a jejich blízkým při návratu do aktivního života. Podporuje je v náročné životní změně, ukazuje jim cestu a bojuje jako lev za jejich lepší společenské začlenění a kvalitu života. 

Každý rok jsme na Vánočních trzích a nabízíme k prodeji rukodělné výrobky od našich klientů, dobrovolníků našich firemních partnerů a dalších podporovatelů. Šíříme radost mezi návštěvníky trhů a především povědomí o tom, co je ParaCENTRUM Fenix a komu pomáhá. 

Hledáme dobrovolníky, kteří by nám v tom pomohli. Letos budeme součástí Vánočních trhů na brněnském výstavišti v termínu 10. - 19. prosince, 8:00 - 19:00 h. (každý den bychom potřebovali 4 dobrovolníky - 2 dopoledne a 2 odpoledne). Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte Michaelu Arientovou na e-mailu: arientova@pcfenix.cz nebo telefonu: 604 233 753. Budeme se těšit a budeme rádi, když navážeme dlouhodobou a pravidelnou spolupráci, s ohledem na Vaše časové možnosti.