Pomoc s přípravou festivalu Respekt k porodu

Publikováno 13. 5. 2024 | Hnutí za aktivní mateřství, z.s.
Od pátku do neděle 10.-12.5. probíhají v Holešovické tržnici manuální práce pro festival Respekt k porodu, místo pro rodiny a těhotné ženy.
Platná
Pomoc s přípravou festivalu Respekt k porodu
Proč využít tuto příležitost: 
Stanete se součástí festivalu s dlouholetou tradicí (letos 19. ročník), pomůžete nám měnit povědomí o těhotenství, porodu a mateřství ve společnosti
Jak dobrovolník pomůže: 
Příprava koberců, montování a natírání nábytku, aranžování květin a květinové výzdoby, instalace látkových "nebes" na strop, v neděli dopoledne stavba jurty.

Od středy do neděle 8.-12.5. probíhají v Holešovické tržnici manuální práce pro přípravu festivalu Respekt k porodu, který vypukne v pondělí 13.5. Jsou potřeba mužské i ženské ruce, které by nám pomohly s: přípravou koberců, montováním a natíráním nábytku, aranžováním květin a květinové výzdoby, instalací látkových "nebes" na strop, v neděli dopoledne stavba jurty - na tu potřebujeme nejvíce lidí. 

Na místě býváme od 9 do 18 hod (i do pozdních večerních hodin), není potřeba se zúčastnit celodenní činnosti každý den, jsme vděčné i za pár hodin, které nám věnujete. 

Nejvíce nás pálí nedělní dopoledne. 

Pro zapojení se volejte či pište SMS na tel. 720388221, nebo napište e-mail na dobrovolnici@respektkporodu.cz