Hledáme dobrovolníky a dobrovolnice pro práci s dětmi se zdravotním postižením

Publikováno 14. 2. 2024 | Radka Maršíčková
Do našeho KC Motýlek hledáme dobrovolníky na příležitostné aktivity pořádané pro děti se zdravotním postižením. Tyto aktivity probíhají vždy v sobotu (1x za měsíc) a o prázdninách. Máš o víkendu nebo o prázdninách čas? Neváhej a pojď ho věnovat nám:)
Platná
Hledáme dobrovolníky a dobrovolnice pro práci s dětmi se zdravotním postižením
Proč využít tuto příležitost: 
Dobrovolnictví v KC Motýlek nabízí možnost, jak smysluplně využít svůj volný čas. Pokud máte sem tam volnou sobotu nebo volné prázdniny, neváhejte a pojďte získat cennou zkušenost.
Mimoto budete mít i spoustu skvělých zážitků - kulturní zážitky, pobyt v přírodě apod.
Jak dobrovolník pomůže: 
Dobrovolník pomáhá vedoucímu aktivity s jejím průběhem. Podporuje děti ve všech činnostech a dohlíží na ně.

Na příležitostné aktivity pro děti se zdravotním znevýhodněním hledáme dobrovolníky a dobrovolnice. Tyto aktivity probíhají vždy v sobotu (1x za měsíc) a o prázninách. Pokud tedy máte volné soboty nebo prázdniny, budeme moc rádi za Vaší pomoc! A pokud nebudete mít zrovna čas, nevadí! 

Během sobotních klubů (1x za měsíc) jsou pro děti vždy naplánované tématické aktivity - vaření, pečení, vyrábění, procházky, výlety, návštevy kulturních akcí apod.

Během prázdnin se pro děti pořádají příměstské nebo pobytové tábory. Příměstské probíhají v našem KC Motýlek a pobytové na chatě Lužance. 

Obsah aktivit a jejich vedení je zajištěno odbornými zaměstnanci. Dobrovolníci pomáhají pouze s průběhem aktivity a jsou pomocnou rukou vedoucímu aktivity a dětem :)