Čarodějnická stezka 2023 na ZBRASLAVI-Praha 5

Publikováno 24. 4. 2023 | PEXESO, z.s.
Zábavná akce pro děti "Čarodějnická stezka" - hledá veselou partu, která se s námi odreaguje na stanovištích v převlečení do Čarodějů a Čarodějnic a pomohou nám oživit stezku pro děti, kde byste pomáhali v převleku s plněním úkolů na stanovištích.
Platná
Čarodějnická stezka 2023 na ZBRASLAVI-Praha 5
Proč využít tuto příležitost: 
Smysluplné využití volného času svého i dětí
Získání nových zkušeností i přátel
Své ratolesti můžete brát na akce
Jak dobrovolník pomůže: 
Příprava prostoru ke konání akce, účast v akce
Výroba čarodejnic s dětmi
Pomoc na pokladně
Rozdavani cen

Zábavná akce pro děti "Čarodějnická stezka" - hledá veselou partu, která se s námi odreaguje na stanovištích v převlečení do Čarodějů a Čarodějnic a pomohou nám oživit stezku pro děti, kde byste pomáhali v převleku s plněním úkolů na stanovištích v krásném lesoparku Borovičky (Praha-Zbraslav), dále hledáme osoby na kasu na start akce v kostýmech, na rozdávání odměn,  pomoc s výtvarnou dílnou pro děti ve venkovních prostorách restaurace Kamínka, kde je start naší akce. Těšíme se na veselou partu pomocníků:-) a spousty srandy!

Začátek akce je u této akce odpoledních hodinách. Sraz ve 14:30 hod v restauraci Kamínka na Zbraslavi. Kostýmy jsou zajištěny. Od 16:00 - příprava akce, kostýmů, stanovišť (zázemí restaurace Kamínka u lesoparku Borovičky ( Nad Kamínkou 1523, Praha 5). Pomůže i vlastní čarodějnický kostým, jinak lze vybrat na místě. Od 16:00 začíná Čarodějnická stezka, konec - odchod ze stanovišť v 19:00. Výdej cen a dilnička 16:00 - 19:00, velká varta se zapaluje v 18:30.