Bezevšeho

Publikováno 21. 2. 2023 | Základní článek Hnutí Brontosaurus Rozruch
Nad(e)chni se, vystup ze stáda, probuď se v trávě, buď tady a teď, vydej se vlastní cestou, pokos louku, zalapej po dechu, buď offline, vydej se do Krkonoš, zažij… nečekané? Bezevšeho!
Platná
Bezevšeho
Proč využít tuto příležitost: 
Strávíš 10 dní s partou fajn lidí v opuštěné zdivočelé části Krkonoš.
Budeš mít možnost po celou dobu tábora opravdu "vypnout", neřešit všednosti a být jen offline a tady a teď.
Naučíš se, jak pokosit louku a pomůžeš při tom dobré věci.
Jak dobrovolník pomůže: 
Budeme především kosit a hrabat krkonošské louky s cílem obnovit jejich přirozenou druhovou diverzitu. Možná přiložíme ruku k dílu i u místních eko-hospodářů v údolí. Práci se budeme věnovat přibližně 5 hodin denně, nikoliv však všechny dny tábora.

Pojď s námi zažít deset trochu jiných dní do opuštěné zdivočelé části Krkonoš. Zjistíš, kde jsou tvé hranice, potkáš se s partou lidí, kteří jsou ti podobní. Čeká tě zážitkový program ve dne i v noci, dozvíš se něco o krajině Krkonoš, budeš offline, denně v přírodě a s přírodou, na jedné vlně, sám sebou, bez předsudků. Bezevšeho je akce, která dá tvým prázdninám nový rozměr.

Na akci Bezevšeho můžeš očekávat nejen smysluplnou dobrovolnickou pomoc krkonošským loukám, ale také rozmanitý zážitkový program ve dne i v noci, pro duši i pro tělo, pro všechny i pro sebe. Dozvíš se mnohé o místním kraji a budeš mít i možnost ho na vlastní kůži pořádně prozkoumat. Program celé akce je postaven tak, abychom svou přítomností prospěli místu, kde budeme pobývat, ale zároveň si toho sami ještě mnohem víc odvezli sebou.

Termín: 21. - 30. července 2023

Místo: Sklenářovické údolí, Krkonoše

Práce: Budeme především kosit a hrabat krkonošské louky s cílem obnovit jejich přirozenou druhovou diverzitu. Práci se budeme věnovat přibližně 5 hodin denně, nikoliv však všechny dny tábora.

Cena kurzu: Základní cena kurzu je 1600 Kč, pro členy HB potom 1400 Kč.

Jak se přihlásit?: na mail bezevseho@brontosaurus.cz, případně tel. 776 654 182 (Michal)

více informací na naší FB události: https://www.facebook.com/events/719769383067148 nebo na webu https://bezevseho.brontosaurus.cz/