IKEA Spolu s vámi pomáhá dětem

Publikováno 7. 8. 2017 | Dobrovolnik.cz

Členové IKEA FAMILY a zaměstnanci IKEA letos opět vybrali 20 neziskových organizací pro děti v České republice, kterým IKEA věnovala nábytek a doplňky. Pro čtyři vítězné neziskovky navíc interieroví designéři z IKEA navrhli zajímavá řešení prostor.

IKEA Spolu s vámi pomáhá dětem

Tento rok se do pomoci neziskovkám zapojilo více než 350 zaměstnanců IKEA, kteří jim smontovali nábytek do posledního šroubku. Jako dobrovolníci navíc pomohli se vším, co bylo potřeba – s prací na zahradě, úklidem, malováním, nebo strávili čas s dětmi.

„Cílem projektu je zapojit naše zákazníky, veřejnost a naše kolegy. Všichni tak pomáhají zlepšit prostředí neziskových organizací, ve kterém se denně děti, jejich rodiče a zaměstnanci pohybují,“ říká Lukáš Běhunčík, sustainability leader společnosti IKEA Česká republika.  

Organizace získaly podle počtu hlasů od členů IKEA FAMILY nábytek a doplňky IKEA v hodnotě od 20 tisíc do 200 tisíc korun.

Seznam podpořených organizací pro děti a další fotografie z letošního ročníku najdete zde: www.spolusvami.cz  

Dobrovolník pro práci s dětmi, adrenalinový zážitek, pomoc s propagací – IKEA kromě hlasování vybízí své zákazníky a veřejnost k přímé pomoci. Na stránkách projektu jsou uvedené konkrétní výzvy k pomoci. Organizacím můžete stále nabídnout svou přímou pomoc na: www.spolusvami.cz/prilezitosti