Hledáme nového koordinátora dobrovolnického projektu i leadery mezinárodních skupin na akcích v létě!

Publikováno 1. 7. 2017 | Tamjdem

Láká vás projektový management a rozvoj dobrovolnictví a neziskového sektoru v ČR? Baví vás vedení lidí, organizování akcí a posouvání vlastních hranic? Pokud chcete různorodou a smysluplnou práci, díky které se toho v praxi hodně naučíte, zapojte se do práce naší neziskové organizace Tamjdem, o.p.s. S námi získáte možnost k osobnímu růstu a šanci osobně se podílet na rozvoji naší neziskovky!

Hledáme nového koordinátora dobrovolnického projektu i leadery mezinárodních skupin na akcích v létě!

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici koordinátor(ka) dobrovolnického projektu Víkendovky, jehož cílem je propojování veřejnosti s různorodými neziskovými organizacemi po celé ČR v rámci víkendových expedic, kde se schází skupiny průměrně 12 lidí a společně neziskovkám pomáhají s manuálními pracemi a dozvídají se o tom, jak to v organizacích funguje. Náplň práce koordinátora je velmi pestrá. Od samotného zajištění realizace jednotlivých expedic (v rozsahu 15 až zhruba 20 projektů ročně) a plánování tematicky, místně i časově vyváženého harmonogramu roku, přes administrativní podporu projektu a komunikaci s dobrovolníky a neziskovými organizacemi až po propagaci projektu a realizaci doprovodných akcí spojených s neformálním vzděláváním.

Detaily pracovní pozice jsou zveřejněny zde. Termín přihlášení je 16/7 a zaučovací období probíhá v rozmezí od 24/7 do 31/8.

Dalšími unikátními příležitostmi k osobnímu rozvoji jsou pozice vedoucích mezinárodních dobrovolnických workcampů, které v ČR pořádáme. V současnosti hledáme vedoucího mezinárodní dobrovolnické skupiny – tzv. campleadera na workcampu ve Sdružení Neratov, a to UŽ V OBDOBÍ 16. – 21.7. (více informací naleznete zde) a také na workcampu v komunitním domě pro lidi s handicapem, a to v období 4. – 13.9. (více informací najdete tady).

V roli leadera multikulturního týmu máte šanci procvičit si mnoho zajímavých dovedností jako je např. komunikace v angličtině, vedení týmu, motivování skupiny, řešení náhlých situací, vedení neformálně vzdělávacích aktivit apod.

Jako dobrovolné vedoucí vás na vaši roli detailně připravíme, individuálně proškolíme a poskytneme v průběhu realizace projektů oporu ze strany koordinátorky workcampů.

Získejte jedinečné zkušenosti v roli projektového koordinátora nebo leadera, neváhejte a přihlaste se.

Těšíme se na spolupráci! Tamjdem tým