Zažij mezinárodní workcamp v komunitním domě pro lidi s handicapem u Chotěboře

Publikováno 10. 8. 2017 | Tamjdem, o.p.s.
Zapoj se v termínu 4. - 13.9. do projektu na pomoc v komunitním domě neziskovky jménem Benediktus. Vyzkoušíš si zajímavou práci na čerstvém vzduchu a staneš se cenným členem této úžasné "rodiny"!
Archivováno
Zažij mezinárodní workcamp v komunitním domě pro lidi s handicapem u Chotěboře
Proč využít tuto příležitost: 
dozvíš se více o tom, jak fungují komunitní domy tohoto typu u nás i ve světě
potkáš se s novými lidmi - dobrovolníky z Čech i ze zahraničí
pomůžeš organizaci Benediktus splnit si některé ze svých snů
Jak dobrovolník pomůže: 
stavba přístřešku na dřevo
tvorba kamenného koryta potoka
čištění pozemků od keřů
a další všelijaké terénní úpravy

V období 4. - 13.9.2017 se můžeš zúčastnit mezinárodního dobrovolnického workcampu na pomoc organizaci jménem Benediktus. Tato neziskovka v malé vesnici na úpatí Železných hor vybudovala skvěle fungující komunitní dům, kde společně žijí lidé s různými handicapy se svými asistenty. Starají se o malé hospodářství, vyrábí různé věci z keramiky a baví se hraním ve společné kapele Beneband. Vyjíždíme z Prahy, ale můžeš přijet odkudkoliv! :)

Staň se důležitou součástí života této "rodiny" a spolu se skupinou okolo 5 dobrovolníků z Čech i ze zahraničí se zapoj do různých druhů manuální práce, která týmu Benediktu hodně uleví.

Láká tě poznávání nových lidí z celého světa, zajímavých neziskových organizací, nebo manuální práce, která má smysl, a při které se člověk něco nového naučí a posune sám sebe? Neváhej se přihlásit!

Veškeré praktické detaily, týkající se ubytování, stravování, přihlášky, poplatku apod. najdeš také na našich webových stránkách.

Až dvoutýdenní mezinárodní dobrovolnické workcampy, které s Tamjdemem, o.p.s. v České republice každoročně pořádáme, jsou navíc levné a snadno dostupné, takže i tento projekt je ideální příležitostí spojit ještě letos příjemné s užitečným a strávit okolo 10 dnů na místě, které ti navždycky přiroste k srdci.

Těšíme se na přihlášku :)! Tamjdem tým