Víkendovka: Postav třeba pec v ICM Petrovice!

Publikováno 10. 4. 2018 | Tamjdem, o.p.s.
S Tamjdemem se rádi vracíme tam, kde jsme už dříve pomáhali, když si to na místě řádně užijeme a naše práce je vidět i po měsících a letech. Přesně z těchto důvodů se navracíme do Informačního Centra v Petrovicích u Karviné!
Archivováno
Víkendovka: Postav třeba pec v ICM Petrovice!
Proč využít tuto příležitost: 
dozvíš se více o tom, jak to funguje v informačním centru
poznáš názvy všemožných bylinek
potkáš se s novými lidmi - dobrovolníky z Čech i ze zahraničí
odpočineš si u různě náročné, zajímavé manuální práce
Jak dobrovolník pomůže: 
dokončení bylinkové zahrádky
stavba pece na chleba

Zveme tě na víkendovou expedici na pomoc ICM Petrovice! (na akci vyjíždíme z Prahy)

S Tamjdemem se rádi vracíme tam, kde jsme už dříve pomáhali, když si to na místě řádně užijeme a naše práce je vidět i po měsících a letech. Přesně z těchto důvodů se navracíme do Informačního Centra v Petrovicích u Karviné! V loňském roce na jaře jsme na zahradě Centra a kavárny s nejlepší kávou pod Sluncem (a výborným místním pivem) vytvářeli bylinkovou zahradu. Letos chceme dílo dokončit a postavit také pec na chleba! Obojí pak budou moci využívat místní obyvatelé, ale také děti z místních škol, se kterými je již teď domluvená spolupráce na zážitkově vzdělávacím projektu!

Zahrada IC Petrovice je takovou oázou klidu a místní okolí je zase jako stvořené pro výletování! Pojďme se zrelaxovat a pomoc dobré věci! : )

Veškeré praktické detaily (účastnický poplatek 300,- a jak ho zaplatit, čas a místo srazu pro společný odjezd na místo, co zabalit s sebou, detailní popis práce, organizace a doprovodného programu), on-line přihlašovací formulář, který je třeba vyplnit, a další informace o tom, jak to na Víkendovkách chodí (zajišťujeme dopravu na místo, stravu a ubytování!), najdeš na našich webových stránkách.

Tamjdemem, o.p.s. pořádáme každoročně okolo 20 dobrovolnických Víkendovek na pomoc českým neziskovým organizacím. 

Těším se na viděnou na této akci! Tamjdem tým