Velká Polívková smršť na Andělu 1. 11. 2018

Publikováno 14. 8. 2018 | ERGO Aktiv, o.p.s.
Přijďte pomoci prodávat polévku na stánek na Anděl a podpořte v návratu do života lidi po cévní mozkové příhodě!
Archivováno
Velká Polívková smršť na Andělu 1. 11. 2018
Proč využít tuto příležitost: 
Účast na zajímavé akci. Strávení dne něčím prospěšným, zábavným. Možnost setkání se zajímavými lidmi. Dva v jednom - dobré jídlo a pomoc dobré věci.
Jak dobrovolník pomůže: 
Dobrovolník bude prodávat polévku na stánku, informovat kolemjdoucí o sbírce, pomáhat s ostatním zajištěním stánku a prodeje.

Polívková smršť je veřejná sbírka organizace ERGO Aktiv, o.p.s. V ERGO Aktivu poskytujeme účinnou rehabilitaci osobám po mozkových příhodách a úrazech hlavy a řešíme jejich potíže při návratu do aktivního života. Jelikož naše klienty učíme, jak se o sebe postarat, tak jsme se i my rozhodli, že se postaráme o naší organizaci a o to, aby mohla pomáhat lidem i nadále. Vymysleli jsme projekt s velkým P. Projekt Polívková smršť. Polívková smršť nabízí spojení gastronomického zážitku s veřejnou sbírkou. Kombinuje výjimečné polévky od skvělých českých šéfkuchařů (vaří pro nás třeba Roman Paulus, Marek Fichtner nebo Filip Sajler) s chutí do života. Jde o prodej výtečných polévek, jehož výtěžek je věnován na rehabilitaci pro naše klienty.

Nyní hledáme dobrovolníky, kteří by se o stánek Polívkové smršti postarali a s úsměvem polévku prodávali na další velké smršti. Ta proběhne ve dnech 29. 10. - 1. 11. 2018 na Andělu. Na každý den prodeje potřebujeme šest dobrovolníků, aby se mohli na stánku prostřídat (dvě party po 3 lidech, dopoledne/odpoledne dle domluvy). Stánek je potřeba zajistit od 8:00 do 18:00. 

Stánek Polívkové smršti má jednu velkou výhodu - vždy na něm panuje skvělá atmosféra. Přijďte se odreagovat od práce v kanceláři či pobytu doma, užít si den v novém prostředí, ochutnat skvělou polévku a pomoct dobré věci.