Projekt CREAT.Y.V.

Publikováno 13. 3. 2018 | Evropská rozvojová agentura
Platná
Projekt CREAT.Y.V.
Proč využít tuto příležitost: 
Zábavnou formou se zde dozvíš, v čem spočívá dobrovolnictví a co ti může dát. Seznámíš se s aktivními seniory, kteří mají stále co nabídnout a budeš s nimi moct mluvit o problémech, které vaše generace spojují a rozdělují. Získáš nové zkušenosti.
Jak dobrovolník pomůže: 
Dobrovolník se zapojí do mezigenerační výměny zkušeností, podpoří pilotní výzkum k projektu, který dále rozšiřuje myšlenku dobrovolnictví. Vyzkouší si účast na projektu Evropské Unie.

Do projektu CREA.T.Y.V. (Creative Drama For Training Young Volunteers In Intergenerational Learning Environments) hledáme 15 mladých lidí ve věku 18 - 25 let, kteří rádi přijmou každou výzvu a zajímá je práce se seniory. Jako odměnu nabízíme plně hrazený týdenní workshop v Itálii pro 8 nejaktivnějších z Vás!

O co se jedná? V období březen – duben 2018 se uskuteční 3 workshopy zaměřené na dobrovolnictví, pomoc a předávání zkušeností od generačně starších lidí. Zábavnou formou se zde dozvíš, v čem dobrovolnictví spočívá a co ti může dát. Seznámíš se s aktivními seniory, kteří mají stále co nabídnout a budeš s nimi moct mluvit o problémech, které vaše generace spojují a rozdělují. Získáš nové zkušenosti a třeba najdeš nový pohled na svět.

Co musím udělat, abych se mohl/a zúčastnit? Ozvat se nám do Evropské rozvojové agentury a najít si třikrát dvě hodiny. Účast v projektu je zdarma a nevzniká jí podmínka žádné další spolupráce.

Nezapomeň, že je tu slušná šance, že právě Tebe vybereme pro workshop v Itálii, kde se seznámíš s ještě zajímavějšími lidmi!