Praha Žije Hudbou 2020

Publikováno 8. 6. 2020 | Nerudný fest.cz
Hledáme všechny ty, co mají srdce na správném místě - hledáme DOBRO! ❤️ Staň se součástí pátého ročníku Praha Žije Hudbou i TY a podej pomocnou ruku při realizaci festivalu!
Platná
Praha Žije Hudbou 2020
Proč využít tuto příležitost: 
možnost zapojit se do organizace festivalu pouličního umění v Praze
podpora rozvoje kultury v ČR
Jak dobrovolník pomůže: 
organizační výpomoc na jednotlivých buskerských pointech a infostanech
informování návštěvníků a veřejnosti o festivalu

Největší festival pouličního umění Praha Žije Hudbou se opět chystá probudit ulice Prahy a žádná pandemie ho nezastaví! Pátý ročník festivalu proběhne od čtvrtka 25. do soboty 27. června 2020.

Přidej se k Uličníkovi - staň se součástí pátého ročníku i TY a podej pomocnou ruku při realizaci festivalu. Uličník hledá šikovné dobrovolníky, kteří chtějí podpořit živou kulturu v srdci velkoměsta, pomoci se šířením myšlenky festivalu a názorně ukázat, že umění patří do ulic!

Jde zejména o produkční a pomocnou práci na místě (pomoc na jednotlivých buskerských pointech, zajištění hladkého průběhu vystoupení umělců a informování návštěvníků o festivalu). Kromě cenných zkušeností, které se nejen začínajícím produkčním hodí, získáš další benefity – třeba volný vstup na veškeré akce pořádané Nerudným festem (Student Fest, Mladí ladí jazz a další). Hlavně si ale budeš moci vyzkoušet organizovat jednu z největších hudebních akcí v Praze a navíc pro dobrou věc. A to je setsakra dobrý pocit

Neváhej a přihlaš se ještě dnes na TOMHLE odkazu. Více informací najdeš na www.prahazijehudbou.cz

Budeme se na Tebe moc těšit! Kdyby si měl(a) jakékoliv dotazy, neváhej se obrátit na barbora.luczy@nerudnyfest.cz