NA DEN POD ZEM

Publikováno 29. 9. 2018 | Unimakers, z.s.
3.- 4.11.2018 NA DEN POD ZEM hledá parťáky! Staň se součástí 3. ročníku a užij si s námi první listopadový víkend v pražském podzemí!
Archivováno
NA DEN POD ZEM
Proč využít tuto příležitost: 
naučíš se, na co vše je třeba myslet při organizaci akce ve veřejném prostoru
zjistíš, jak probíhá plánovaní kulturní akce
zlepšíš si své komunikační dovednosti při komunikaci s provozovateli objektů, organizátory i návštěvníky
podíváš se alespoň do jednoho z objektů, který budeš mít na starosti
Jak dobrovolník pomůže: 
pomůžeš nám s organizací akce na vybraném objektu
zajistíš plynulý chod a bezpečnost prohlídek

Slyšeli jste o NA DEN POD ZEM?

Projekt, který Vás zavede do pražského podzemí a běžně nepřístupných míst, jednoduše Vám poodkryje další tvář našeho krásného hlavního města. Třetí ročník této akce proběhne o víkendu 3. - 4. 11. po celé Praze.

Kvůli velkému zájmu každoročně rozšiřujeme nabídku objektů i počty prohlídek, takže o to více nadšenců potřebujeme na zajištění akce. 

KOHO HLEDÁME A „CO Z TOHO“?

Hledáme kvalitní podporu týmu, na kterou se budeme moci plně spolehnout v zajištění plynulého chodu akce v jednotlivých lokacích v rámci sobotního i nedělního programu. Oceníme účast na obou dnech, důležitá je zejména účast alespoň na jednom celém dni. Tvým úkolem bude spolu s dalšími dobrovolníky/organizátory zajistit chod prohlídek na vybraném objektu - vyznačení místa konání v den akce, organizace skupin účastíků, podepsání nezbytných dokumentů s účastníky a doprovázení skupin na prohlídkách. Odměnou ti vedle super zážitku bude i možnost nahlédnutí do běžně nepřístupných podzemních místa a drobný dárek jako poděkování od nás!

 

Na zájemce se budeme těšit na emailu: hr@nadenpodzem.cz