Festival ŽIVOT JE

Publikováno 20. 6. 2017 | Andrea Fleissigová
Ahoj, již čtvrtým rokem pořádám festival na oslavu života - ŽIVOT JE. Festival je dělán jen tak - z radosti a pro radost. Od lidí - pro lidi:) "ŽIVOT JE" je multižánrovým festivalem, který si klade za cíl inspirovat, potěšit, pobavit, otevřít oči i duši.
Platná
Festival ŽIVOT JE
Proč využít tuto příležitost: 
3 důvody proč využít tuto příležitost? 1) poladíte si karmu - a to tak, že dost:-) 2) potkáte spoustu open-minded lidí, které můžete inspirovat a kteří mohou inspirovat Vás, 3) užijete si to
Jak dobrovolník pomůže: 
Je na dobrovolníkovi, jak moc se bude chtít zapojit - třeba jen hodinku "zablbnout" s dětmi v dětském koutku, vybírat vstupné, vodit slepé či pomáhat kapelám. Cokoli - jakkoli dlouho, tak, aby si to užil:)

"ŽIVOT JE" je multižánrovým festivalem, který pozvedává kulturní život na venkově i koutky úst všech, kteří se tam setkají. "Život je" jsou víkendové oslavy života pomocí pohodové hudby, improvizačního divadla, upřímného slova a dokumentární i amatérské filmařské tvorby. Festival si klade za cíl přítomné účastníky inspirovat a pobídnout k zamyšlení, že mohou svůj život žít i jinak. O něco více naplno, o něco více šťastněji, o něco více žít. Protože život je.

 

Více informací na www.zivotje.cz či na facebook.com/oslavzivot