Dobrovolník na Votvírák

Publikováno 6. 6. 2019 | Nadační fond AXON
Nadační fond AXON poskytuje podporu a finanční pomoc na rehabilitaci a pomůcky pro dětské a dospělé pacienty s dětskou mozkovou obrnou, pacientům po cévní mozkové příhodě, nádorech mozku, traumatech hlavy, úrazech páteře či jinými onemocněními.
Platná
Dobrovolník na Votvírák
Proč využít tuto příležitost: 
Spojit příjemné s užitečným, být na oblíbeném hudebním festivalu a pomáhat potřebným.
Jak dobrovolník pomůže: 
Hledáme dobrovolníky na hudební festival Votvírák. Účast na stánku v době akce, prezentace a sběr příspěvků mezi návštěvníky.

https://www.votvirak.cz/info-balicek/

https://www.votvirak.cz/mameotevrenasrdce/

 

Nadační fond AXON ve spolupráci s Neurorehabiltační klinikou AXON dostala příležitost prezentovat na hudebním festivalu Votvírák práci kliniky a nadačního fondu. Dobrovlnická práce spočívá v organizovaném sběru vratných obalů, jejichž hodnota bude příspěvkem pořadatele pro Nadační fond AXON, potažmo pro nemocné pacienty a klienty. Jejich příběhy jsou prezentovány na webových stránkách festivalu i přímo na místě konání festivalu.

Práce dobrovolníka

Na festivalu bude klinika prezentována vlastním stanem v partnerské zóně a samostatným místem pro sběr příspěvků. Podpora od návštěvníků festivalu spočívá v odevzdání vratných kelímků, které mají svoji finanční hodnotu. Za každý vybraný kelímek získává Nadační fond finanční příspěvek pro své pacienty. Na sběrných místech potřebujeme pomocníky. Přihlášky na e-mailovou adresu michal.hu@neuroaxon.cz