Dobrovolník jako asistent lektorce cvičení pro osoby s těžkým poškozením zraku

Publikováno 11. 10. 2017 | TyfloCentrum Brno, o.p.s.
Hledáme dobrovolníka se znalostí základních prvků jógy a dobrými komunikačními schopnostmi. Cvičení probíhá pravidelně každou středu od 14:00 do 16:00.
Platná
Dobrovolník jako asistent lektorce cvičení pro osoby s těžkým poškozením zraku
Proč využít tuto příležitost: 
Nabízíme teoretické a praktické zaškolení pro kontakt se zrakově postiženými; nové zkušenosti a zážitky; možnost účastnit se dalších dobrovolnických aktivit; další vzdělávání a společná setkání…
Jak dobrovolník pomůže: 
Asistence lektorce cvičení.
Další možné aktivity - doprovodiy klientů na akce pořádané TyfloCentrem – výlety, exkurze, vycházky, výtvarné dílny, akce pro veřejnost a propagace

Dobrovolnický program PODANÁ RUKA NA CESTĚ TMOU

 

TyfloCentrum Brno, o.p.s. hledá

DOBROVOLNÍKA

 

Hledáme dobrovolníka se znalostí základních prvků jógy a dobrými komunikačními schopnostmi, jako asistenta pro lektorku jógy na cvičení s mladými nevidomými klienty. Cvičení probíhá pravidelně každou středu od 14:00 do 16:00.

 

V případně zájmu a větších časových možností se můžete zapojit i do dalších dobrovolnických aktivit. Naši dobrovolníci se podle svých možností věnují lidem, kteří potřebují doprovodit na akce pořádané TyfloCentrem – výlety, exkurze, vycházky, výtvarné dílny apod. Také nám pomáhají s organizací akcí pro veřejnost a propagaci.

Nabízíme:

-     teoretické a praktické zaškolení pro kontakt se zrakově postiženými;

-     nové zkušenosti a zážitky;

-     další vzdělávání a společná setkání…