Benefice mrtvice 2018

Publikováno 30. 8. 2018 | ERGO Aktiv, o.p.s.
Mrtvice není jen pro starý! Pomozte nám s rehabilitací klientů po mozkové příhodě a přijďte si s námi užít skvělý večer plný hudby a zábavy!
Archivováno
Benefice mrtvice 2018
Proč využít tuto příležitost: 
Pomoc při zajištění veřejné sbírky, jejíž výtěžek účinně pomáhá. Výtěžek z koncertu je určen třem mladým klientům po mrtvici.
Jak dobrovolník pomůže: 
Dobrovolník pomůže zajistit organizaci akce na místě.

V sobotu 6. 10. 2018 pořádáme v prostorách Fora Karlín akci nazvanou Benefice Mrtvice. Jedná se o benefiční koncert jehož cílem je vybrat formou veřejné sbírky prostředky na neurorehabilitaci a podporu 3 mladých lidí, které potkala cévní mozková příhoda (mrtvice). 

Akce potrvá od 18h do 24h a hlavním programem je vystoupení 5 kapel (Vasilův Rubáš, November 2nd, Generation Jam, David Kraus a Nerez a Lucia Šoralová), který bude doplněn o speakery z osobního rozvoje. Večerem budou provázet Jana Plodková a Tomáš Měcháček. Tato akce bude mít nejen benefiční charakter, ale především také informační. Chceme jejím prostřednictvím sdílelt fakta o mrtvici, ale hlavně informace o její prevenci.

S čím dobrovolníci pomohou:

- 4 dobrovolníky k hlavnímu vstupu, na kontrolu vstupenek (samozřejmě počítáme se střídáním, aby se mohli všichni podívat dolů na koncert. Od 17:30 do cca 24:00 hodin).

- 2 dobrovolníky, kteří se budou pohybovat po prostoru koncertního sálu a budou mít terminály pro výběr příspěvků od hostů na místě. Od 17:00 do cca 24:00 hodin.

- 9 dobrovolníků, koordinace/uvaděči v prostoru koncertního sálu a předsálí, od 17:00do cca 24:00 hodin.

- 2 dobrovolníky se zapečetěnými kasičkami, kteří se budou pohybovat v prostoru koncertního sálu a předsálí. Od 17:00 do cca 24:00 hodin.

- 2 dobrovolníky, vyplňování karet účasti na akci, kteří se budou pohybovat v prostoru nahoře u hlavního vchodu (na začátku akce), dále se budou přesouvat do prostoru koncertního sálu a předsálí. Od 17:00 do cca 24:00 hodin.

Všichni dobrovolníci mají k dispozici dvě volné vstupenky na akci pro své přátele, na místě bude zajištěno pití i zázemí. Většina dobrovolníků se bude pohybovat v hlavním sále, kde uvidí i uslyší celý koncert, všichni se prostřídáme, abychom byli spokojení:)

Pokud by mohl někdo pomoci třeba jen přes den s přípravou akce (cca 3 hodiny dopoledne - po obědě), budeme moc rádi.