Spojme se pro dobrovolníky! Networkingové setkání koordinátorů dobrovolníků

Publikováno 14. 9. 2017 | Dobrovolnik.cz

Již 21. 9. se uskuteční první networkingové setkání koordinátorů dobrovolníků z celé České republiky pořádané Dobrovolník.cz “Spojme se pro dobrovolníky!” za finanční podpory Nadace ČEZ. 

 

Spojme se pro dobrovolníky! Networkingové setkání koordinátorů dobrovolníků

Setkání vychází ze zjištění potřeby setkávat se, sdílet příklady dobré praxe i problémové situace mezi koordinátory dobrovolníků napříč ČR.

První setkání se uskuteční ve čtvrtek 21. září v prostorách Amerického kulturního centra na Malé straně od 10.00 do cca 15.00.

A na co se účastníci akce mohou těšit? Představí se Vám tým dobrovolnik.cz, seznámí Vás s novinkami a možnostmi webu. V dopoledním i odpoledním bloku se účastníci rozletí do tématických hnízd, kde se budou věnovat zajímavým tématům týkající se dobrovolnické činnosti a dobrovolníků. Společně s organizací Tamjdem se dotkneme tématu "Jak přivést nové dobrovolníky do regionů". Jak sami vidíte těšit se můžete na mnoho zajímavého a zejména sdílení zkušeností a příladů dobré praxe koordinátorů dobrovolníků napříč republikou. A zároveň můžete navázat zajímavé kontakty!

Nezoufejte ti, kteří se akce nemůžete zúčastnit, na webu bude po setkání zveřejněn článek, který shrne vše podstatné, co se na akci událo.

Budeme se na Vás těšit!

Za tým dobrovolnik.cz

Romana Trutnovská