Křesadlo poprvé v Jihomoravském kraji

Publikováno 26. 9. 2017 | Nikola Vodvárková

Ocenění pro dobrovolníky Křesadlo poprvé v Brně a Jihomoravském kraji. Nominujte svého dobrovolníka na cenu Křesadlo Jihomoravského kraje 2017!

Křesadlo poprvé v Jihomoravském kraji

KŘESADLO - ocenění pro dobrovolníky v Jihomoravském kraji pro rok 2017

"Cena pro obyčejné lidi, kteří dělají neobyčejné věci" 

Máte ve své blízkosti člověka, který je ochoten věnovat zdarma svůj volný čas pomoci ostatním? Navštívit nemocné, pomoci jim s nákupem, opravit polámanou houpačku v místní školce, uklidit černou skládku na kraji lesa nebo třeba uspořádat benefiční kulturní program ve prospěch potřebných? Bez dobrovolníků by spoustu užitečných a smysluplných aktivit nebylo možné uskutečnit, nejen za to jim patří velký dík.

Poděkování za nenápadnou přesto velmi potřebnou pomoc připravuje Jihomoravský kraj společně s městem Brnem a neziskovou organizací Maltézská pomoc, o.p.s. V prosinci 2017 udělí poprvé několika dobrovolníkům působícím na území jižní Moravy cenu Křesadlo. Porota bude vybírat z kandidátů, které do konce října nominuje veřejnost. Všichni nominovaní budou pozváni na vyhlášení výsledků, které proběhne v Brně. Patronem ceny Křesadlo v Jihomoravském kraji je herec Bolek Polívka a slavnostní vyhlášení oceněných proběhne na začátku prosince. O nevšední zážitek se postará nezapomenutelný program a báječná společnost ostatních hostů.

Možná máte i vy ve svém okolí zajímavý příběh člověka, který se věnuje nezištné pomoci ostatním. Nominujte svého dobrovolníka na cenu Křesadlo Jihomoravského kraje 2017!

Sledujte zde aktuality s příběhy nominovaných a do 27. října 2017 k nim přidejte vlastního kandidáta. Na začátku listopadu bude spuštěno hlasování veřejnosti. Buďte u toho! Vyberte prvního držitele Křesadla v Jihomoravském kraji.

Nominovat dobrovolníka můžete zde: https://www.kr-jihomoravsky.cz/Default.aspx?ID=345547&TypeID=10100